Poprzednia Strona Studenci opolskiej sekcji jujutsu w kraju i świecie Strona domowaRobert Krac - asystent w sekcji jujutsu w Opolu od 1985 r. Uzyskał stopień 2 kyu. Założyciel pod koniec 1986 roku pierwszej sekcji aikido na Opolszczyźnie, obecnie prowadzi ośrodek IAIDOKAI Opole. Posiadacz stopnia 3 dan aikido i 2 dan iaido.
Krzysztof Górnicki - jeden z pierwszych adeptów sekcji jujutsu w Opolu, późniejszy asystent Roberta Kraca w jego sekcji aikido. Założyciel w 1997 roku odrębnej sekcji aikido Opolu, a w 1999 r organizacji pod nazwą POLSKIE STOWARZYSZENIE IAIDO. Posiadacz stopnia 2 dan aikido i 3 dan iaido.
Marek Żywica - jeden z pierwszych adeptów sekcji jujutsu w Opolu, późniejszy asystent Roberta Kraca w jego sekcji aikido. W połowie lat 90-tych prowadził samodzielną sekcję aikido w Brzegu.
Marek Rudzki - w sekcji od 1985 r, drugi asystent w sekcji jujutsu w Opolu. Późniejszy przedstawiciel Goshin ryu dr. Kondratowicza.
Mirosław Nowak - w sekcji od 1986 roku. Na początku lat 90-tych instruktor HYR jujutsu w Londynie, obecnie oficjalny przedstawiciel HONTAI YOSHIN RYU w Kanadzie, posiadacz stopnia 4 dan Hontai Yoshin ryu i 3 dan iaido.
Waldemar Przemus - w sekcji od 1987 r, oficjalny przedstawiciel KOBUDO KENKYUKAI w Niemczech, posiadacz stopnia 3 dan Nihon Jujutsu.
Tomasz Golec - w sekcji od 1988 r, asystent w sekcji jujutsu w Opolu i przedstawiciel ds. kontaktów z zagranicznymi mistrzami - tłumacz języka angielskiego, posiadacz stopnia 2 dan Nihon Jujutsu, 1 kyu bojutsu.
Krystian Wawrzynek - w sekcji od 1988 r, instruktor jujutsu w Opolu, posiadacz stopnia 2 dan Nihon Jujutsu, 1 kyu karate Shotokan.
Artur Hipsz - w sekcji od grudnia 1986 r, w okresie od 1991 do 1994 prowadził samodzielną sekcję HYR w Opolu pod nazwą SAKURA NO-HANA jako filia sekcji Duńskiej.
Artur Majka - w sekcji od 1988 r, prowadził sekcję jujutsu w Otmuchowie w latach 92-95, posiadał stopień 1 kyu Goshin-jutsu.

Eryk Murlowski

Poprzednia Strona   Strona domowa